بررسی صف و ستاد درسازمان

مطالب دیگر:
📎پاورپوینت کودکان ناشنوا و کم شنوا📎پاورپوینت کیهان شناسی📎پاور پوینت كامپيوترها در شبكه اينترنت📎پاورپوینت كشف اطلاعات از مستندات نيمه ‌ساخت يافته XML📎پاورپوینت گام های جمع آوری اطلاعات📎پاورپوینت گاوهای بومی و شیری ایران و جهان📎پاورپوینت گرما و بهینه سازی مصرف انرژی📎پاورپوینت گزارش نویسی و شناخت واژه های زبان فارسی📎پاورپوینت گزارشگری دارایی بخش عمومی📎پاورپوینت گزیده ای از ضرب المثل و طنز📎پاورپوینت گزیده ای از مفاهیم اقتصادی📎تحقیق درباره کار و کارگر📎ترجمه و شبیه سازی مقاله استفاده از داده کاوی برای استخراج دانش|k-means و k-nn 📎آموزش انگلیسی سریال MAN WITH A PLAN (مجموعه اول تا پنجم)📎آموزش انگلیسی سریال MAN WITH A PLAN (مجموعه اول تا پانزدهم)📎پاورپوینت نظام جبران خدمت (فصل دوم کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار تألیف دکتر ناصر میرسپاسی)📎پاورپوینت نظام تأمین و تعدیل منابع انسانی (فصل سوم کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار تألیف دکتر ناصر میرسپاسی)📎پاورپوینت فصل چهارم کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار تألیف دکتر ناصر میرسپاسی با موضوع نظام بهسازی منابع انسانی📎پاورپوینت نظام نگهداری منابع انسانی (فصل پنجم کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار تألیف دکتر ناصر میرسپاسی)📎پاورپوینت نظام نظام روابط کار (فصل هفتم کتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار تألیف دکتر ناصر میرسپاسی)
بررسی صف و ستاد درسازمان,بررسی, صف و ستاد ,درسازمان|31030941|wof
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان بررسی صف و ستاد درسازمانقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مقاله کامل بررسی صف و ستاد درسازمان
دارای 55 صفحه و با فرمت word و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ و کنفرانس می باشد.

فرمت فایل: word
تعداد صفحات: 55 صفحه
آماده: برای ارائه ، چاپ و کنفرانس میباشد

قسمتی از متن تحقیق::

فهرست مطالب :فصل اول :
مقدمه 1
تعریف سازمان 2
انواع سازمان 3
ترکیب سازمانی 3
نظریه های سازمانی 4
نظریه سازمان رسمی 5
ویژگیهای بوروکراسی 6
نوع شناسی اقتدار 7
نظریه تیلور 8
نظریه هانری فایول 10
اهداف سازمان ها 12
اهمیت مطالعه سازمان 15
فصل دوم :
صف چیست 16
ستاد چیست 17
انواع سازمان صف و ستاد 18
وظایف صف 22
وظایف ستاد 23
انواع ستاد 24
روابط صف و ستاد 27
بهبود روابط صف و ستاد 31
اداره های ستادی 33
اختیار صف و ستاد 34
واحد های صف و ستاد 38
استفاده ی صف از ستاد 39
قدرت ستاد 39
نقش مناسب ستاد 40
اهمیت تمایز بین صف و ستاد 43
علت اختلاف بین صف و ستاد 44
کتابنامه 47

بخشی از متن تحقیق:

مقدمه

ظهورسازمانهای اجتماعی وگسترش روزافزون انها یکی از خصیصه های بارز تمدن بشری است.

وبه این ترتیب وبا توجه به عوامل گوناگون مکانی و زمانی و ویژگیها و نیازهای خاص هر جامعه هر روز بر تکامل و توسعه این سازمانها افزوده می شود. بدیهی است هر سازمان اجتماعی برای نیل به اهدافی طراحی شده و با توجه به ساختارش نیازمند نوعی مدیریت است. یکی از پیامدهای مهم در هم ریخته شدن نظام ارزشی غرب حاکم شدن مکتب اصالت نفع بر روند فعالیتهای اقتصادی و تولید است. معتقدین به این مکتب یک عمل را تا انجا درست قلمداد میکند. که برای فرد یا افرادی بیشترین خوشی و اسایش را به بوجود اورد به بیان دیگر ملاک درستی یک عمل نتایج ان است نه شیوه انجام ان عمل...

این تحقیق با فرمت word قایل ویرایش در اختیار شما قرار می گیرد.

تعداد صفحات تحقیق: 50